Kombinácia DJ a Starejší, alebo len samostatný DJ, či starejší.
Hudba a zábava

Hudobná aparatúra s dostatočným výkonom, svetelné disko efekty, prípadne dym. Hudobná reprodukcia vyberaná na základe 20-ročnej skúsenosti sprevádzaná hovoreným slovom, fanfárami.

Repertoár na želanie si vytvoríme po vzájomnej dohode : súčasné diskohity, veľa slovenských a českých skladieb,oldies skladby, 70. a 80.-roky, úvodný slávnostný tanec mladomanželov, ak si želáte -tak aj tanec s najbližšími príbuznými-rodičmi, vareškový, kačací, klobúkový a metlový tanec, tanečný vláčik s maskami,na želanie aj ľudovky a repete...

Ku zábavným tancom a hrám poskytujem vlastné rôzne rekvizity - vyšívaný čepiec a zástera, klobúky, časti oblečenia, masky ...

 

Starejší

Svadobný program môžem uvádzať aj v krojovanom oblečení-čo však nie je podmienkou..na všetkom sa vieme vopred dohodnúť.

Som skúsený znalec a sprievodca svadbových obradov, tradícií a zábavy. Vediem obrady: pytačky, privítanie mladomanželov pred vstupom na svadobné posedenie veršovanou básničkou spojenou so zametaním črepov, darčeky od DJ pre mladomanželov, prípitok "živijó", báseň k svadobnej polievke, gazdovský sľub, sľub svokier/svokrov, svadobný milionár,svdobný koč, polnočné začepčenie s programom a 3 sviečkami, cigánka.... spolu až 24 aktivít, z ktorých si vyberiete tie svoje. Jednotlivé obrady môžete vylúčiť, ich poradie a priebeh si pri vzájomnej konzultácii dohodneme vopred a zašleme Vám vypracovaný svadobný scenár.
Čepčenie: FS Zámčan

 

Angličtina/ruština:

Pri zahraničných svadbách je možnosť komunikácie v angličtine/ruštine a poskytnutie všetkých mojich svadobných príhovorov vrátane odobierky a polnočného čepčenia dvojjazyčne.

www.svadba-dj.artspace.sk